Victoria Şehir Tanıtımı

Victoria sizi klasik güzelliği, sükuneti ve sıcaklığıyla şaşkına çevirecektir.

victoria kanadaVictoria, British Columbia Eyaleti'nin başkenti ve Vancouver Uluslararası Havaalanı'ndan 15 dakikalık hızlı bir uçuşla, rahatça varılacak konumdadır ya da seattle-Washington'dan aynı zamanda 40 dakikalık uygun bir uçuşla gelebilirsiniz. Vancouver Island'a öğrencilerinin bir ya da iki tane katil balina görme şansı yakalayabileceği ana kıtadan inanılmaz manzaralı bir feribot yolculuğu ile de ulaşabilirsiniz. Pasifik okyanusu ile çevirili Victoria'da yıl boyunca yumuşak havanın, bu sayede su kayağı, yelkencilik, kürekçilik ve daha fazlasının dahil olduğu çok çeşitli su sporlarının tadını çıkarırsınız.

Butchat Garden'ın göz kamaştıran çiçekleri Victoria'nın şaheseridir. Hatta bundan dolayı Victoria "Bahçeler Şehri" takma adını alır. Öğrenciler Fairmont Empress Hotel'in heybeti ve Inner Harbour'dan eşit şekilde etkileneceklerdir. Canlı Inner Harbour hem şehir sakinlerinin hem de öğrencilerin en beğendiği yerdir.

Victoria küçük bir şehir olarak kabul edildiğinden beri, şehrin yerel sakinleri çok arkadaş canlısıdır.çoğunlukla uluslararası öğrencilere yardım etmeyi severler. Kentin sıcak ve davetkar havası stresi yokedecek ve herkesin hemen kendini evinde hissetmesini sağlayacaktır.

victoria kanada