ELS Dil Okulu Hakkında- Toronto

Toronto farklı kültürlerden gelen insanların bir arada yaşadığı , ülkenin ticari ve kültür merkezi konumunda dünyanın en sofistike şehirlerinden birisidir. Toronto ya dilokuluna gelen öğrenciler sadece okula gitmekle kalmayıp aynı zamanda iyi standartlarda yaşarlar.

toronto dil egitimi esl

Toronto’nun merkezi bölgelerinden birinde bulunan ELS Dil Okulları , Amerika’nın en eski ve en büyük okullarından ELS Dil okullarının devamıdır ve aynı kalitede eğitimi Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde verir.

ELS Toronto Dil Okulu binası on üç tane geniş ve aydınlık, klimalı, sınıflarından oluşup iki katta hizmet vermektedir. Ayrıca öğrencilerin ders aralarında vakit geçirip öğle yemeklerini yiyebilecekleri bir öğrenci odası bulunmaktadır. Ayrıca okul binasında buzdolabı ve mikrodalganında bulunduğu mini mutfak bulunmaktadır.

ELS Kanada Okulunda büyük bir video odası bulunup, öğrenciler boş zamanlarında ücretsiz internete bağlanabilecekleri bilgisayarları kullanıp, DVD ve CD ödünç alıp ingilizce çalışabilirler.

toronto egitim eslELS Toronto okulu çeşitli ingilizce programlarının yanı sıra aynı zamanda bir üniversite yerleştirme merkezidir, ve aynı zamanda dil okulun ardından dil kursunu uzatmak isteyen ya da akademik programlara geçiş yapmak isteyen öğrencilerin vize uzatma islemleri okul tarafından yapılmaktadır.

ELS Toronto okulunda sunula programlardan bazıları akademik ingilizce, genel ingilizce, yarı yoğun ingilizce, super yoğun ingilizce,  IELTS programı, TOEFL hazırlık programı, İş İngilizcesi, Work and Study programı,  ve yöneticiler için özel ingilizce programıdır.

Ayrıca Vancouver da bulunan ELS Okulları arasında geçiş mümkün olup Toronto ELS şubesi öğrencileri için Niagara Şelaleleri başta olmak üzere gezi ve aktiviteler sunmaktadır.

Okulun idari kadrosu öğrencilerle yakından ilgileniyor ve ELS Toronto okulunda dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrenci bulunyor.