Toronto Dil Eğitimi - Kanada EC

Toronto şehri , Ontario nehri kenarına kurulmuş Kanada’nın en büyük, güvenli ve sofistike şehirlerinden biridir. Toronto çok fazla kültürü bir arada barındıran kozmopolit bir şehirdir.
Toronto Kanada’nın en çok dil okulu için tercih edilen şehirlerinden birisidir. İngilizce öğrenmek için Toronto’yu tercih eden öğrenciler Toronto da aynı zamanda birçok gezi ve aktiviteyi deneyimleyebiliyorlar.

toronto da egitim

EC Toronto Okulu Eglinton Avenue üzerinde ve metro istasyonuna 10 dakika yürğme mesafesindedir. Kanada’ nın en eski okullarindan birisi olan EC Toronto Dil Okulunda birçok program sunulmaktadır. Bu programlar arasında genel ingilizce, IELTS , TOEFL, FCE hazırlık, iş ingilizcesi, TEFL; Üniversite hazırlık, birebir özel dersler, yaz okulları, ve ingilizce kursuyla birlikte verilen  sinema ve grafik tasarım gibi derslerde sunulmaktadır.

EC Toronto Dil Okulu çoğunluğunu Brezilyali ve Uzak Doğulu öğrencilerin oluşturduğu aynı zamanda Avrupa’nın birçok ülkesinden, Güney Amerikadan ve Birleşik Arap Emirliklerinden  öğrenciler vardır.
EC Toronto Dil Okulu geniş ve ferah sınıflarda, tamamı akıllı tahta teknolojisi kullanan sınıflıklarda konforlu eğitim olanakları sunar. Okulda ayrıca öğrenciler için ücretsiz interneti kullanabilecekleri bilgisayar salonları, kablosuz internet , kütüphane, mini mutfak mevcuttur. Ayrıca okulun en alt katında bir öğrenci kafetaryası vardır. Oldukça güvenilir bir bölgede bulunan EC Torontoı Dil Okulu öğrencilere çok güzel gezi ve aktivite programları sunmaktadır. Bunların en başında 365 m uzunluğunda CN tower gezisi, Niagara Şelaleleri gezisi, Kanada’nın en iyi eğlence parklarına geziler, dünya kültür ve tarih müzesi Royal Ontario müzesi gezileri, Kensington Park gezileri ve daha bir çoğudur.

Ayni zamanda Vancouver ve Montreal de şubeleri bulunan EC Kanada okulunda şehirlerarası geçiş yapmak mümkündür. EC Toronto Dil Okulları kaliteli bir eğitim ve unutulmaz bir yurtdışı deneyimi sunmaktadır.