Dil Okullarımız

Kanada dil okulları

Sizler için Kanada'nın en iyi dil okullarını seçtik. Aşağıda finale kalan 4 okulumuz hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

LSI

LSI dil okuluLSI Kanada okulumuz, 1965'te kurulmuş olup tüm dünyada hizmet veren sadece ingilizce değil diğer bütün büyük dillerde de dil okulları bulunan, zincir bir okuldur. Kanadada bulunan iki lokasyonundan sizlere, ana dilleri ingilizce olan öğretmenler eşliğinde, kişisel ve özel yaklaşımı ile farkını hissettirecektir. Lokasyonların üzerine tıklayarak ilgili okul için detaylara ulaşabilir, fiyatları ve diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

ELS

Amerika merkezli olan ELS Dil Okulu Amerika Birleşik Devletlerinin 51 Eyaletinde, çoğunluğu üniversite kampüslerinde olan okullarında 50 yılı aşkın süredir kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

ILAC

Omnicom dil okuluİngilizce eğitiminde ve üniversiteye hazırlık programları sunan ILAC tam 11 senelik deneyimiyle Kanada’ nın en iyi okulları arasındadır. Sadece verdiği İngilizce eğitimi ile değil öğrenci danışmanlık servisiyle de kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

International House

Omnicom dil okuluInternational House 1953 yılında dil öğretimine yenilikçi yaklaşımlar sunmak için kurulmuş Kanada’nın en kaliteli ve en eski dil okullarından biridir.Sadece verdiği İngilizce eğitimi ile değil harika sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Global Village

Global Village English Centres (GV), öğrencilerle yakından ilgilenen profesyonel öğretmenleri, kaliteli wğitim programları, konaklama seçenekleri ve okul aktiviteleri Kanada’da yıllardır eğitim vermektedir.