Üniversite yerleştirme programı

Kanada üniversite

Dil okulundan üniversiteye toefl gerektirmeden ve extra bir imtihana gerek kalmadan direkt geçiş yapabileceğiniz bir çok programımız bulunuyor. Aşağıda geçiş yapabileceğiniz Kanada üniversite ve bölümlerden bazılarını sıraladık. Buna benzer bir çok üniversite hakkında bilgi almak ve/veya kayıt yaptırmak için Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize ulaşın Ankara 0 312 466 6100 / Istanbul 0 212 293 7200, ya da buraya tıklayarak iletişim formumuzu doldurun, size hemen geri dönelim.

ILAC Üniversite Geçiş Programı

Kanada üniversite 1Kanada’ da lisans ya da yükseklisans eğitimi almak isterseniz, öncelikle İngilizcenizin yeterli olması gerekir. Üniversiteler de bunun için sizden belirli bir TOEFL ya da IELTS puanı ister. Bu sınavlara hazırlanmak zor ve streslidir.
Ama eğer ILAC Okulunun sunmuş olduğu Üniversite Yerleştirme Programını tercih ederseniz; ILACDil okulunda yeterli derecede İngilizce eğitimi ve ardından “Üniversite Öncesi Hazırlık Programları aldıktan sonra birçok üniversiteye sınavsız giriş yapabilirsiniz.

Programın Ayrıntıları İçin Lütfen Tıklayın

Kwantlen University

Kanada üniversite 1Uygulamalı Psikoloji, Toplum Suç Bilimleri, İktisat, Tarih, Politika Bilimleri, Felsefe, Sosyoloji, Gazetecilik, Moda Tasarımı, Grafik Tasarım, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Iletisim Bilimleri, Hemşirelik ve daha birçok bölümde lisans ve yüksek lisans eğitimi sunmaktadır. 4 kampusüyle eğitim veren bu okul, dünyanin dört bir yanindan yıllık 17,000 yeni kayıtla ülkenin en çok tercih edilen üniversitesidir. Kwantlen ayrıca, Kanada Üniversiteler Birliği (ACCC), İngiltere Uluslar arası Eğitim Merkezi (BCCIE), Kanada Uluslar arası Eğitim Bürosu (CBIE), Uluslar arası Eğitimciler Derneği (NAFSA) gibi pek çok kuruluş tarafindan da desteklenmektedir.

Malaspina University

Kanada üniversite 2Kanada Üniversiteler Birliği  (ACCC) üyesi olan Malaspina Üniversitesi 3 kampüsünde binlerce öğrenciye eğitim olanağı sunmaktadır. Hem lisans hem de yüksek lisans eğitiminde yüksek başarılar elde etmiş bir okuldur.Muhasebe, Antropoloji, Sanat, Biyoloji, Saç Tasarımı, Biyoloji, Kimya Çocuk Gelişimi, Ekonomi, Mühendislik, Eğitim, Medya, Finans, Tarih, İnsan Kaynakları, Dil Bilimi, Hukuku, İşletme, Pazarlama, Matematik,    Hemşirelik, Politika, Müzik, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Tiyatro, Turizm ve daha bir çok alanda lisans ve yüksek lisans eğitimi sunmaktadır.

Blanche MacDonald School of Fashion Design

Kanada üniversite 3Moda ve makyaj alanında ilgiliyseniz ve bu konu üzerine bir eğitim almak isterseniz ilk adresiniz Blanche MacDonald Moda Dizayn Okulu olmalıdır. Bu okul Uluslar arası Moda Dizayn Diploma programı sunmakta ve mezun öğrencilere uluslar arası çapta geçerli bir sertifika vermektedir. Bu okulda alacağınız eğitimle Yaratıcı yönünüzü geliştirebilir, moda, düğün ve şov organizasyonları, magazin dergileri ve müzik videoları için alt yapı oluşturabilecek teknik yeteneklerinizi geliştirecek profesyonel eğitim alabilirsiniz.

The Art Institue of Vancouver

Kanada üniversite 4Vancouver Sanat Okulu sanatın her alanında en kaliteli hizmeti sunan, Kanada' nın en iyi Güzel Sanatlar Okulundan bir tanesidir. Animasyon Tasarımı, Grafik Dizayn, Dijital film ve Video, Elektronik Müzik, Moda Dizayn, Moda Ticaret ve İşletmesi, Ev Dekorasyon, Interaktif Medya Tasarım, Bağımsız kısa Film, Profesyonel Müzik Kayıt, Televizyon Program Yapımı gibi birçok alanda özel olarak eğitim veren bir okuldur

Canadian Tourism College

Kanada üniversite 5Bir diğer Turizm ve Sanat okulu olan Canadian Tourism College (CTC), bir çok sanat dalı yanında günümüzde çok geçerli olan Turizm konusunda Kanada çapında iddialı bir eğitimi, uygun fiyatlarla öğrencilerine sunmaktadır. CTC, özellikle diploma ve sertifika programları ile ün kazanmış, ayrıca bir çok Kanada çapında ünlü sanatçıyı da mezun vererek popülerliğini daha da arttırmıştır. Turizmin ve Sanatın hemen her alanında kaliteli eğitimi ile öğrencilerine hizmet etmektedir.