İş İngilizcesi (Business English)

Kanada iş ingilizcesi programları

Günümüzde ofis ortamında verimli çalışabilmek için, her geçen gün daha fazla İngilizce desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Uluslararası alanlarda yöneticilik yapanların, yönetimde belli noktalara gelebilmeleri ve geldikleri noktalarda istikrar sağlayabilmeleri için genel İngilizcenin yanı sıra, ticari İngilizceye de hakim olmaları kaçınılmazdır.

İş yazışmaları ve rapor hazırlamada daha profesyonel ve diplomatik bir dil kullanımı gerekir. Ayrıca sadece sizin iş alanınıza özgü terimleri doğru yerde ve doğru zamanda kullanmak önemlidir, bu sizin müşterinize vereceğiniz imajın bir parçasıdır. Bu nedenle İş İngilizcesi programında, iş yazışmaları, ofis İngilizcesi, uluslararası ticaret, iş sunumları gibi konularla birlikte terminoloji detaylı olarak ele alınmaktadır.

Mini-Grup (Max 6)

iş ingilizcesi mini groupİş İngilizcesi mini grup kısıtlı bir zaman diliminde en fazla verimi alabilmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. 6 kişilik sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle ders alabilirsiniz.
Programın güvenli bir şekilde telefonda konuşma, toplantılarda etkin olma, açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma, pazarlıklar ve rapor, e-mail, iş mektubu yazma gibi iş hayatını birebir ilgilendiren konularda İngilizce öğretimine odaklanmıştır.

Okul
Ülke
Ders Saati
Ücreti
kanada lsi logo
İngiltere
30
520 pound
Amerika
30
1040 dolar
Kanada
30
975 CAD
Yeni Zelanda
30
945 YZD
ec logo
Malta
30
380 Euro
İngiltere
30
500 Euro

 

One-to-1 (Özel Ders)

english one to one kanadaTamamen sizin tasarlanmış programda zamandan tasarruf edebilirsiniz. Öğretmeninizle konuştuktan sonra ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size yönelik bir program oluşturabilirsiniz. Program iş hayatınızda ve iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz spesifik konuları da kapsayacaktır. Örneğin; Pazarlama için İngilizce, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Reklâmcılık, Finans, Bankacılık, Turizm ve Hukuk

Okul
Ülke
Ders Saati
Ücret
Malta
10
320 Euro
İngiltere
10
380 Euro