Referanslarımız

referanslar
Sizlerle burada bir kaç öğrencimizin bize yazdığı mektupları paylaşmak istedik, daha fazlası veya daha önce bizimle yurtdışına giden öğrencilerimizle bire bir görüşmek isterseniz, onların telefonlarını bizi 0 312 466 61 00'dan arayarak, öğrenebilir ve diğer merak ettiğiniz konuları ilk ağızdan öğrenebilirsiniz.

 

Eda Varlı


Eda fotografTürkiye'de dil bölümünde okuyan bir öğrenci olduğumdan hazır okuyorken yaz döneminde bulduğum 3 aylık tatilimi dil eğitimi alarak değerlendirmek istedim ve Kanadaya.com ile görüşmeye başladım. Kanada gitmek istediğim yerlerin başında geliyordu ve bununla ilgili çeşitli yurtdışı eğitim firmalarına email atmama karşın sadece Kanadaya.com bana aynı gün içinde dönüş yaptı, ve bence bu çok önemli. Güleryüzlü bir karşılama ile sağolsun Aslı hanım Kanada ile ilgili bir çok bilmediğim hususta bana ve aileme detaylı bilgi verdi ve kararımı verdikten sonra'da vize dahil her şey ile onlar ilgilendiler, ben hiç bir şeye karışmadım. Sonunda Vancouver'da çok güzel bir dil okuluna gittim ve orada da herhangi bir sorunum olduğunda gerek email gerekse telefonda Kanadaya.com ekibi her zaman yanımdaydı. Sanki Türkiyedeymişim gibi kendimi hiç yalnız hissetmedim. Ailem'dem çok Aslı hanımı aramışımdır, heralde.. Ha yanlış anlamayın, problem olduğu için değil sadece günlük hayatı paylaşmak için msn'den sık olarak görüşüyorduk. Neyse.. uzatmadan şunu söyleyebilirim. Kanadaya.com gerçekten çok profosyonel, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Gönül rahatlığıyla Kanada'ya bu şirket ile gidebilir ve benim yaşadıklarımı siz de çok rahat deneyimleyebilirsiniz. Aslında kendimi böyle bir şirketi bulduğum için şanslı buluyor, ve iyi ki de diğer yurtdışı eğitim şirketleri bana dönmemişler diyorum :)

Sevgilerimle,

Eda Varlı, Vancouver 3 ay Dil okulu

 

Aynur Ayfer Atılgan


aynur fotoKanadaya.com, Ankara'da bayağı bir ünlü imiş ben de arkadaşımdan duydum. Şirketim beni yurtdışına ingilizce öğrenmek için 3 aylığına göndermeyi düşününce ben de Kanadaya.com'u aradım ve önermiş oldukları Calgary kentinde GEOS okulu'nda iş ingilizcesi programına katılmaya karar verdim. Ben biraz detaycıyımdır, ve çok soru sorarım, ona rağmen Kanadaya.com ekibi sabırla bütün emaillerime ve telefonlarıma cevap verip benim güvenimi kazanmayı başardılar. Döndükten sonra kız kardeşim de yine aynı şehre gitmeyi düşündüğünde tekrar Kanadaya.com'a gittim tabii ki, ve o da çok memnun kaldı.

Sevgiler ve Saygılar,

Aynur Ayfer Atılgan, Calgary 3 ay İş İngilizcesi programı

 

Anıl Güçverir


anil fotoKanadaya.com aracılığıyla 3 haftalık yaz okuluna grup halinde okulumuzla katıldık. Ailemle Kanadaya.com'un ofisine gittiğimizde çok iyi karşılandık, ailem de Pınar hanım ile gayet iyi anlaştılar ve diğer çocukların da ailesi yine Pınar hanımla görüşmüş ve hepsi gayet memnun kalmışlar. 2005 yılında 19 kişilik lise grubumuz Toronto kentini dağıttı.. Çok eğlendik ve çok güzel fotoğraflar çektirdik. İngilizce eğitim ve hocalar da gayet güleryüzlü, anlayışlı ve bizim hocalara pek benzemeyen yönleri ile herkesin beğenisini kazandılar. Kız öğrencilerden biri oradaki hocaya aşık oldu, onu geri dönmeye ikna etmek ise yine Pınar hanıma düştü. Sağolsun çok ilgilendiler, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Anıl Güçverir, Toronto 3 hafta yaz okulu

 


Daha bir çok referans için lütfen buraya tıklayın ve email atın.
Ya da bizi direkt arayın 0 312 466 61 00 pbx / 0 212 293 72 00 pbx